Firma Profili

Endüstri, Enerji, Hizmet ve Altyapı kuruluşlarına “Proses-Enerji Otomasyonu ve Enerji Verimliliği ” alanlarında   çözüm ve teknik hizmet sağlayan optimal, verim artışı, maliyet tasarrufu, rekabet avantajı ve katma değer yaratan yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri sunar.

optimal, kuruluşundan itibaren bir çok önemli projeyi, ISO9001 kalite yönetim sistemini tüm süreçlerine uygulayarak başarıyla tamamlamıştır.

optimal sunduğu, danışmanlık, tasarım, projelendirme, ürün temin, uygulama, entegrasyon ve bakımdan oluşan hizmetleriyle, değer zincirinin tümünü kapsar.

Proses-Enerji Otomasyonu ve Enerji Verimliliği çözümlerindeki tecrübesi, uygulama geliştirmedeki esnekliği ve entegrasyonundaki gücü, optimal’i müşterilerin ihtiyaçlarına bire bir cevap veren uçtan uca çözümler oluşturabilen farklı ve etkin bir sistem entegratörü olarak konumlandırmaktadır.

Farklı uzmanlıkları bünyesinde toplayan optimal, teknoloji birikimini iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, iyi yönetilen, hızlı ve etkin projeler üretir.

ENERJİ FİYATLARI ARTAR TÜRK SANAYİCİSİ AĞLAR
infomagKüresel pazarlarda kendisine yer arayan sanayicinin karşısına çıkan yüksek enerji faturasına karşı mücadelede öncelikle fabrikasındaki ekipmanların verimliliğini gözden geçirmesi gerekiyor.
Devamını Oku

E-BÜLTEN ÜYELİĞİiso9001
ÇEKÜL