Sosyal Sorumluluk

Şirketimiz, önemli ekonomik faydalar sağlayan “Enerji Verimliliği” hizmetlerini, sosyal faydalarla destekleyerek maksimum faydaya dönüştürmeyi amaçlamaktadır. optimal, “Enerji Verimliliği” projesi yaptığı müşterilerinin, uygulama sonucunda kazanılan CO2 Emisyonu miktarının yanında, toplam CO2 Emisyonu miktarının da en aza indirilebilmesini hedeflemektedir. 

Çekül ve Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliğiyle başlatılan ve ana hedefleri ; ülkemizin orman varlığını arttırmak, yeni kent ormanları yaratmak, toprağı ve su havzalarını korumak, her bireyin, her yıl tükettiği kadar ağacı doğaya geri vermesini sağlamak olan "7 Ağaç" projesi kapsamında,  Çekül Vakfı aracılığıyla  gerçekleştirdiği ağaç bağışlarıyla “Enerji Verimliliği” ormanı oluşturmayı hedeflemektedir.


Sosyal SorumlulukHer birimiz günlük yaşamımızda tükettiğimiz kağıt, kalem, mobilya, yakacak gibi çeşitli gereksinimlerimiz için yılda ortalama “7 Ağaç”ın kesilmesine neden oluyoruz. Bir başka deyişle, her yıl doğaya, “7 Ağaç” borçlanıyoruz.
7agac
ENERJİ FİYATLARI ARTAR TÜRK SANAYİCİSİ AĞLAR
infomagKüresel pazarlarda kendisine yer arayan sanayicinin karşısına çıkan yüksek enerji faturasına karşı mücadelede öncelikle fabrikasındaki ekipmanların verimliliğini gözden geçirmesi gerekiyor.
Devamını Oku

E-BÜLTEN ÜYELİĞİiso9001
ÇEKÜL